Опубликовано вчера

Contabil Facturare

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui/unei Contabil/e cu experiență și cunoștințe medii de limbă Franceză pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va gestiona activitățile de facturare, asigurându-se că toate tranzacțiile sunt corecte și conforme cu regulamentele financiare.
Aceasta este o oportunitate excelentă de a face parte dintr-o echipă contabila internationala și de a contribui la succesul companiei noastre.

Principalele tale misiuni vor fi:

  • Verificarea si inregistrarea facturilor;
  • Verificarea coordonatelor bancare si actualizarea datelor furnizorilor;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura acuratețea informațiilor financiare;
  • Efectuarea zilnica/saptamnala/lunara de activitati contabile aditionale conform termenelor convenite.

Iar pentru a reuși în această misiune vei avea nevoie:

  • Studii economice;
  • Experiență anterioară în contabilitate sau facturare;
  • Cunoștințe medii în utilizarea programelor din pachetul MS Office (Excel);
  • Cunoștințe medii de limbă franceză;
  • Spirit analitic și atenție la detalii;

Și pentru că valorificăm implicarea ta și dorința de-a învăța, oferim următoarele beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistenta pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă în luna în care îți sărbătorești ziua de naștere;
  • Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.
Ключевые навыки
1C Gândire critică

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Зона отдыха

Абонемент в спортзал

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Tренинги

Дополнительные выходные

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 17 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.

We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.

With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Bd. Grigore Vieru, Nr 18 A
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?