Недавно опубликовано

Operator, Administrator, Ajutor de manager, Manager

Основная информация

Зарплата:
от 13 500 MDL
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Бессарабка, Вадул-луй-Водэ, Кишинёв, Крикова, Магдачешты, Окница, Хынчешты, Чореску

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu fast-paced
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală
  • Abilitatea de a naviga cu ușurință pe platformele IT
  • Capacitatea de a rezolva sarcinile într-un mod independent
  • Orientat către detalii și bune abilități de organizare

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul ales se va ocupa de gestionarea diferitelor sarcini administrative și de management, precum procesarea documentelor, răspunsul la întrebări, realizarea de rapoarte de activitate și gestionarea sarcinilor zilnice de funcționare a biroului. De asemenea, o parte a responsabilităților candidatului va fi să furnizeze suport managerial și să contribuie la îmbunătățirea proceselor interne ale companiei.

Oferta companiei:

Oferim un salariu competitive, începând cu 13500 MDL, oportunități de dezvoltare profesională și personală, un mediu de lucru dinamic și prietenos. În plus, vă veți putea bucura de flexibilitatea programului de lucru și de suportul echipei noastre pentru a avea o evoluție constantă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Tighina 49/4
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?