Недавно опубликовано

Barman de la 12000 până la 19000

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • experientța de muncă,
  • abilitați de lucru în echipă,
  • rezistentă la stres disciplină,
  • cunoaşterea limbilor română
  • rusă (cunoaşterea limbi engleze reprezintă un avantaj);
  • pasiune pentru prepararea băuturilor de calitate,
  • exprimare corectă și capacitatea de a întrețineo conversație, orientare către client;
  • dinamism, perseverență, capacitate de a învăța.

Nu ezita să ne contactezi sau să trimiți un CV!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?