Опубликовано вчера

Pedagog de Dezvoltare Timpurie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Pentru noul nostru proiect, căutăm un Pedagog de Dezvoltare Timpurie. Ne dorim să alăturăm echipei noastre o persoană energică, deschisă la inovații și dispusă să investească timp și efort în educarea și dezvoltarea copiilor.

Cerințe pentru candidat:

  • Educație pedagogică/psihologică
  • Cunoașterea și aplicarea metodologiilor de dezvoltare timpurie (Montessori și altele)
  • Experiență de lucru cu copii cu vârste între 1 și 6 ani
  • Cunoașterea limbilor rusă și română
  • Capacitate de creativitate și inovație
  • Stabilitate psihologică și răbdare
  • Comunicare eficientă și amabilitate
  • Dorința de a învăța și de a crește profesional
  • Responsabilitate înaltă

Ce oferim:

  • Un spațiu educațional confortabil
  • Condiții de lucru plăcute
  • Posibilitatea de a învăța
  • Posibilitatea de realizare creativă în abordarea educației
  • Salariu în funcție de volumul de muncă și de numărul de ore predate
  • Program flexibil
  • Lucrul într-o echipă de tineri ambițioși, pasionați de ceea ce fac

Dacă ești interesat și crezi că te potrivești acestui rol, te invităm să ne contactezi!

Cum să aplicați:

Subiectul e-mailului: "Pedagog de Dezvoltare Timpurie" la impactjune@impactacademies.com

  • Scrieți 2-3 propoziții despre dvs și de ce doriți să lucrați cu noi
  • Atașați CV-ul dvs

О компании

impact Academies&Camps – детская
IT-академия, где мы обучаем программированию детей от 5 до 17 лет.
Наша цель – помочь детям и подросткам стать не просто потребителями технологий, а их создателями, обучить их цифровой грамотности, информационным технологиям и soft-skills.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 23
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?