Опубликовано вчера

Lucrător de teren-Măturător în bloc locativ de tip nou (Chișinău, Centru)

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Locația: Chișinău, Centru, str. Avram Iancu 32 .
Grafic de muncă: flexibil.

Responsabilități:

  • Curățenia și îngrijirea terenului și spațiilor verzi în incinta blocului locativ;
  • Diverse lucrări de gospodărie.

Cerințe:

  • Persoană harnică, responsabilă și punctuală.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social integral;
  • Salariu 5000 lei.

Detalii la telefon:[показать номер]078818100

Отправить резюме

О компании

Deservire Blocuri și Asociații

Oferim servicii profesionale de gestionare și administrare blocuri - asociații de coproprietari în condominiu, intervenții la instalația sanitară, electrică si diverse reparații.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?