Опубликовано вчера

Sofer expeditor

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat
  • Experiență de cel puțin 2 ani într-un rol similar;
  • Permis de conducere valabil, categoria B;
  • Abilități bune de comunicare și organizare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
Responsabilitățile candidatului

Candidatul selectat va fi responsabil pentru livrarea mărfurilor în timp util și în siguranță, manifestând responsabilitate și respectând procedurile de securitate. Sa ajute la încărcarea și descărcarea mărfii.

Oferta companiei

Lerai Grup oferă un pachet competitiv de beneficii, inclusiv un salariu de 10000 MDL.

Va invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md sau pe mail: cv@lerai.md

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Varnita 2/15
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?