Опубликовано вчера

Vânzator la Alcomarket

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
от 9 100 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Рышкановка, Старая почта, Телецентр, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Descrierea postului

Ca Vânzator în Alcomarket, vei colabora cu colegii pentru a satisface așteptările clienților și pentru a păstra standardul ridicat de servicii oferite de compania noastră.

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru în vânzări sau în domeniul serviciilor pentru clienți mai puțin de 2 ani;
  • Bune abilități de comunicare și interacțiune cu clientul;
  • Capacitatea de lucru în echipă și de gestionare a sarcinilor multiple;
  • Disponibilitate pentru programul în ture.

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea cu succes a vânzărilor;
  • Mentinerea unui standard înalt de servicii pentru clienți și a satisfacției acestora;
  • Întreținerea zilnică a zonei de vânzare și a produselor;
  • Urmărirea inventarului și plasarea comenzilor atunci când este necesar.

Oferta companiei

Oferim un pachet salarial atractiv, începând de la suma de 9100 MDL. În plus, vom oferi oportunități de dezvoltare și creștere profesională în cadrul companiei noastre.

Depunerea candidaturii

Te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Дурлешты, str. Durlești 4

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?