Недавно опубликовано

Asistent Personal

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru un program de lucru stabil;
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii;
  • Atitudine pozitivă și prietenoasă;
  • Iubitor de animale reprezintă un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru flexibil, în funcție de necesitățile (luni-vineri);
  • Mediu de lucru plăcut și suportiv;
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare, în funcție de performanță. (salariu start între 15K și 20K)

Responsabilități:

  • Livrarea și ridicarea documentelor de la diverse locații;
  • Efectuarea cumpărăturilor, inclusiv achiziționarea de alimente și alte bunuri necesare;
  • Gestionarea sarcinilor administrative și organizatorice, cum ar fi programări și coordonarea întâlnirilor;
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu angajatorul pentru a asigura realizarea promptă a tuturor sarcinilor.
Отправить резюме

О компании

No much to say, risk or die.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Miron Costin 13
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?