Опубликовано вчера

Manager Clinică Stomatologică

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

RESPONSABILITĂȚI:

  • Se asigură de atingerea target-elor financiare și a KPI-urilor stabiliți;
  • Gestionează și deleagă resursele eficient, pentru a crește productivitatea și performanța, atât la nivel individual, cât și de echipă;
  • Asigură calitatea climatului organizațional;
  • Este responsabil de menținerea unui nivel de performanță ridicat al echipei, inclusiv al veniturilor, fiind în permanență vigilent asupra încasărilor și programărilor pacienților;
  • Supraveghează și simplifică procesele de lucru - de la programările pacienților și înregistrarea lor, la chestiuni administrative;
  • Coordonează și răspunde de activitatea echipei sale, asigurându-se că angajații sunt pregătiți și apți pentru a-și îndeplini sarcinile;
  • Asigură satisfacția pacientului și se ocupă de întrebări, reclamații sau diferite situații conflictuale pe care le va rezolva într-un mod profesionist, căutând mereu planuri de îmbunătățire pentru a preveni apariția lor;
  • Asigură respectarea reglementărilor din domeniu și a legislației muncii, cât și a celor mai bune practice;
  • Coordonează ședințele cu personalul Clinicii;
  • Se ocupă de verificarea stocurilor, inclusiv răspunde de inventarul produselor/ bunurilor clinicii.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experiența de minim 3 ani în vânzări sau management clinică;
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare cu oamenii;
  • Capacitate de observare și analiză comportamentală;
  • Capacitate de a face analize de proces;
  • Capacitate de gestionare eficientă a timpului și priorităților;
  • Abilitatea de a conduce echipa în atingerea rezultatelor;
  • Capacitatea de a lua deciziile potrivite pentru depășirea obstacolelor;
  • Abilitatea de a-i motiva pe ceilalți, inteligență emoțională și socială;
  • Perseverență, flexibilitate și integritate.

OFERIM:

  • Salariul competitiv;
  • Program de instruire și suport continuu;
  • Echipă de oameni deschiși, peste 100 de angajați pasionați și orientați spre rezultat;
  • Tratamente dentare la prețuri speciale pentru angajați;
  • Anteție/mic prezent cu ocazia zile de nastere;
  • Stabilitate intr-o companie ce activează mai mult de 10 ani pe piața Moldovei;
  • Instruim candidații fără experiență;
  • Mediul de lucru placut și modern;
  • Program de muncă: Luni-Vineri; 9.00 - 18.00;

Dacă simți că acest rol este pentru tine, aplică ACUM

Expediază CV-ul la adresa electronică: hr@dentus.md

О компании

Recunoscută la nivel național și internațional, Echipa DentUs Dentino de 9 ani oferă toată gama de servicii stomatologice. În acest sens, suntem mai mult decât o clinică stomatologică, suntem locul unde unde Oamenii zilnic își regăsesc Zâmbetul și motive în plus de a fi mai fericiți și sănătoși.

Conceptele noastre cheie sunt Inovație de ultimă generație și Grija față de Pacienți.

La Dentus Dentino zâmbim împreună cu pacienții care ne sunt alături. Ne asigurăm de confortul și încrederea pe care zilnic o oferim. Suntem bucuroși să ne extindem echipa cu  persoane talentate, entuziaste care sunt gata să îmbrățișeze aspirațiile noastre de a fi recunoscuți ca cea mai sigură și prosperă Clinică Stomatologică din țară.

Știm să cooperăm și să valorificăm aportul fiecărui Coleg.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Str. Gheorghe Asachi 4
Кишинёв, Телецентр, str. Gheorghe Asachi 4

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?