Недавно опубликовано

Designer

Основная информация

Зарплата:
от 25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Data Entry Assistance SRL, o companie cu profil în servicii de date, caută un Designer cu experiență Mid-Level (2-5 ani) sau Senior-Level (> 5 ani) pentru un post full-time în Chișinău. Salariul propus începe de la 25000 MDL.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență demonstrabilă ca designer Mid-Level (2-5 ani) sau Senior-Level (> 5 ani).
  • Deținerea unei diplome în Design Grafic, Arte Vizuale sau domenii conexe.
  • Înțelegerea și aplicarea bune a programelor de proiectare precum Adobe.
  • Aptitudini excelente în comunicare și de lucru în echipă.
  • Bună cunoaștere a limbilor română și engleză.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltarea și implementarea ideilor creative de design pentru diverse proiecte.
  • Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de design.
  • Adaptarea design-urilor la diferite platforme și media.
  • Creativitatea și strângerea de feedback pentru îmbunătățirea proiectelor.

Oferta companiei:

Data Entry Assistance SRL oferă un mediu de lucru provocator și inovator, cu oportunități de dezvoltare profesională. Beneficiile includ un salariu competitiv, o echipă de lucru profesionistă și posibilitatea de a lucra pe proiecte stimulative.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă vă puteți vedea deținând acest post și întrunind cerințele noastre, vă așteptăm cu drag să aplicați. Trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Data Entry Assistance SRL este o companie inovatoare ce oferă servicii de introducere și gestionare a datelor pentru clienți din diverse domenii. Ne propunem să simplificăm procesele administrative și să ajutăm afacerile să-și optimizeze timpul și resursele prin soluții de prelucrare a datelor eficiente.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?