Опубликовано вчера

Manager vânzări în limba română

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

 Ofertă noastră:

  • Program de lucru luni - vineri, de la oara 10:00 până la 20:00
  • Pauză de masă 60 de minute, două pauze de cafea câte 10 minute
  • Oficiu modern și comod, în centrul orașului Chișinău
  • Echipa tânăra si prietenoasa
  • Învățământ din contul companiei
  • Salariul din partea fixă [показать номер]750-1200$(depinde de  experiența voastră) + 50$ bonus de l‐a fiecare vânzare
  • Posibilitatea de a creșterea carierei
  • Managere de succes câștig de la [показать номер]1500 2000$
  • Extrageri cu premii în bani sau cadouri
  • Evenimente corporative din contul companiei

Cerințele noastre:

  • Experiența în vânzări e binevenit, doar nu este necesară
  • Abilități de comunicare dezvoltate
  • Limbajul corect oral și scris
  • Punctualitate și disciplină
  • Rezistență la stres
  • Dorinta de crestere si dezvoltare

Astept CV - ul tau

Hr Alexandr - [показать номер]060128599

alexhr657@gmail.com

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Персональные бонусы

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?