Опубликовано вчера

Lăcătuș mecanic, sudor

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Ирландия

Описание вакансии

Cerințe:

  • Capacitatea de a citi și înțelege desenele de oțel structural.
  • Abilitatea de a tăia, îndoi, găuri, asambla și realiza sudură punctuală conform desenelor pentru componente de oțel structural.
  • Proactivitate și capacitatea de a gândi rapid.
  • Cunosterea limbii engleze este un beneficiu.

Detalii:

  • Cazare asigurată în apropierea locului de muncă, cu camere individuale.
  • Contribuție săptămânală pentru chirie/utilități .
  • Program de lucru de luni până vineri în ture de zi, cu posibilitatea de a lucra și în zilele de sâmbătă.
  • Plata începe de la 16,00 €/oră brut, cu posibilitatea de a câștiga mai mult după perioada de probă și revizuire.
  • Ore suplimentare plătite conform legislației.

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, vă rugăm să contactați Crewit Resourcing.

Sunati:   [показать номер]060594779

                +[показать номер]353871473041

О компании

Crewit Resourcing este o

Agentie de recrutare a persoanelor la lucru peste hotare cu sediul principal in Irlanda.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?