Недавно опубликовано

Sofer Frigo

Основная информация

Зарплата:
3 400 EUR
Вид занятости:
Ночная смена
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

  • Angajam un sofer profesionist cu experienta pe comunitate. Camion MAN - Euro 6(Frigo). Suntem o firma germana și contractu , asigurarea de sănătate, Anmeldungul și toate documentele necesare se vor intocmi conform legii.
  • Permis auto C,E + card tahograf + atestat profesional - marfa - valabil.
  • Cursele se desfășoară doar în interiorul Germaniei, 5 zile lucrătoare/saptamana. Week-endul acasă (cazare este asigurata).
  • Încarcarea si descarcarea marfurilor (legume ,fructe) pentru transport si predarea mafurilor la locatia de descarcare, fara diferente cantitative, calitative nejustificate.
  • Este necesara întocmirea documentelor de transport si respectarea orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare.
  • Salariul de început este 3200 de Euro NET/lunar cu posibilitatea unei măriri, în timp, de pana în 100-200 de Euro, dacă lucrurile funcționează.

Pentru detalii suplimentare telefon/whatsapp: ±[показать номер]491731807130

О компании

Firma germana de transport germana, punct de lucru in Buggingen, la aproximativ 30 km depărtare de Freiburg in Breisgau.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Германия, Badenweiler, Friedrichstraße, 6a

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?