Недавно опубликовано

Agent Imobiliar Începător

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm Agent imobiliar Începător

Cauți o oportunitate de a-ți valorifica abilitățilre de comunicare și negociere?

Alătură-te echipei noastre ca agent imobiliar

Oferim:

  • Venituri echitabile
  • Sistem avantajos de divizare a comisionului;
  • Program și condiții de învățare;
  • Traininguri gratuite de instruire pentru candidați, însoțite de lecții practice, precum și o implicare competentă în procesul de muncă;
  • Program de lucru flexibil
  • După training, compania e responsabilă pentru integrarea noului specialist în piața muncii

Compania împreună cu departamentul HR, repartizează stagiarul într-o echipă, unde are susținerea unui Mentor cu experiență.

În procesul de lucru, stagiarul, cu sprijinul Mentorului, începe să-și presteze competent serviciile în calitate de agent imobiliar Realist.

Posibilitatea de a folosi baza de clienți a Companiei, precum și de a vinde obiecte exclusive e un avantaj ce-l oferim din start.

Experiența în vânzări e un avantaj, nu e o necesitate!

Scopul nostru este de a pregăti specialiști în domeniul imobiliar și a oferi oamenilor servicii de calitate!

Expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@realist.md sau contactează-ne : [показать номер]078 888 905.

Отправить резюме

О компании

Realist Estate Agency  - международная компания, с большими стремлениями, современными ценностями  и с большим опытом работы в этой области.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Mihail Kogâlniceanu, 73
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?