Недавно опубликовано

Ajutor barman

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Bere Buna SRL, un local popular din Chișinău, Telecentru, caută un ajutor de barmen energic și entuziast. Dacă ești o persoană amabilă, cu spirit de echipă și dornică să înveți, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență necesară, poziția este ideală pentru studenți;
  • Abilități de comunicare excelente;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Bună cunoaștere a limbilor română și rusă;

Responsabilitățile candidatului:

  • Asistarea barmenului în cadrul barului;
  • Asigurarea curățeniei în bar;
  • Servirea clienților cu zâmbetul pe buze;
  • Învățarea și pregătirea unor băuturi simple;

Beneficiile de care te vei bucura la Bere Buna SRL includ:

  • Salariul începând de la 9000 MDL;
  • Program de lucru flexibil;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea de învățare și creștere în domeniul ospitalității;

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, te rugăm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Drumul Viilor 36/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?