Опубликовано сегодня

Consultant programa Asana

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Разовое задание
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Fondată în anul 2006, «Comsales Grup» a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale.

Сompania noastră caută un consultant dedicat și experimentat în utilizarea platformei Asana pentru a oferi consultanță și îndrumare echipei noastre. Este nevoie de a explica cum lucreaza programa, cum putem crea proiecte și să ținem evidența lor cu toate instrumentele posibile din programă.

Important: Job-ul este part-time cu un grafic flexibil, stabilit de comun acord, deci vei avea posibilitatea să combini cu serviciul de bază.

Responsabilități:

  • Consultarea echipei noastre pentru a înțelege necesitățile și obiectivele companiei în utilizarea programului Asana.
  • Oferirea de instruire și suport continuu pentru angajați în utilizarea programului Asana.
  • Identificarea și rezolvarea problemelor de utilizare a programului Asana în cadrul organizației.
  • Colaborarea cu echipa de management pentru a asigura o adoptare și integrare eficiente a Asana în cultura noastră organizațională.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în utilizarea și configurarea programului Asana într-un mediu de afaceri.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii personalizate adaptate nevoilor companiei noastre.

Persoanele interesate pot aplica CV-ul la adresa: hr@comsales.md, cu indicarea postului în titlul scrisorii sau ne puteți contacta la nr.: +[показать номер]373 69838884.

Ключевые навыки
Managementul proiectelor Asana

Преимущества

Удаленная работа

Гибкий рабочий график

О компании

COMSALES GRUP este o companie fondată în anul 2006, a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale precum și a dispozitivelor industriale de cântărire.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Strada Meșterul Manole 5, Chișinău 2023, Молдова
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?