Недавно опубликовано

Director

Основная информация

Зарплата:
от 40 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Data Entry Assistance SRL este în căutarea unui Director pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Această poziție full-time necesită aptitudini de leadership dezvoltate și experiență de cel puțin 2 ani în gestionarea diviziei de data entry, sau într-o poziție similară.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de cel putin 2-5 ani în poziții similare.
  • Abilitatea de a gestiona și coordona echipe.
  • Cunoaștere foarte bună a procedurilor de data entry.
  • Excelente abilități de comunicare și organizare.
  • Cunoștințe solide de navigare internet și de utilizarea pachetului Office.
  • Cunoasterea obligatorie la a limbi Romana si Engleza. Limba Rusa sau Ucraineana prezinta avantaj.

Responsabilitățile candidatului:

  • Coordonarea și supervizarea echipei de Data Entry.
  • Planificarea și organizarea sarcinilor pentru membrii echipei.
  • Îmbunătățirea continuă a proceselor și a eficienței echipei.
  • Asigurarea calității și exactității datelor introduse.
  • Menținerea unui climat de lucru pozitiv și productiv.

Oferta companiei:

Ne dedicăm angajaților noștri, oferind un mediu de lucru profesionist și flexibil, posibilități de carieră și dezvoltare, un salariu competitiv și negociabil în funcție de performanțe și experiență.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Data Entry Assistance SRL este o companie inovatoare ce oferă servicii de introducere și gestionare a datelor pentru clienți din diverse domenii. Ne propunem să simplificăm procesele administrative și să ajutăm afacerile să-și optimizeze timpul și resursele prin soluții de prelucrare a datelor eficiente.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?