Опубликовано вчера

Responsabil Magazin - Magazin Lensa, Chișinău

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

  • Vei ghida, coordona și dezvolta membrii echipei
  • Vei gestiona activitățile interne pentru a realiza obiectivele de vânzări
  • Vei gestiona programul de lucru și operațiunile ce țin de logistică
  • Vei fi responsabil de buna funcționare a magazinului din punct de vedere organizatoric
  • Vei oferi consultanță clienților și vei coordona derularea inventarelor

        Toate lucrurile le vei face alături de o echipă pasionată de a lucra cu și pentru oameni.

Apreciem:

  • Experiența într-un rol similar, iar cunoașterea domeniul opticii este un plus
  • Responsabilitatea, creativitatea și dinamismul
  • Abilitatea de a planifica și atinge obiective pe termen mediu și lung
  • Spiritul de echipă și capacitatea de a motiva și mentora echipa
  • Orientarea către client și atitudinea pozitivă
  • Implicarea în realizarea obiectivelor și proactivitatea

Ca parte din echipă vei beneficia de:

  • Salariu fix
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri lunare prin care iți răsplătim performanța
  • Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic
  • Reducere la toate produsele din portofoliul Lensa
  • Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă
  • Contract pe o perioadă nedeterminată

Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 11 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 90 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Дополнительные выходные

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Вместе мы Ленса! 100% румынский бренд, самый популярный ритейлер оптики в Румынии, владеющий лидирующим на рынке интернет-магазином и национальной сетью из более чем 40 магазинов, которая постоянно расширяется.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vlaicu Pârcălab, 45
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?