Опубликовано вчера

Administrator

Основная информация

Зарплата:
от 18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Studii superioare
  • Capacitatea de a lucra cu termene limită și de a gestiona prioritățile
  • Cunoștințe de bază ale sistemelor de operare și ale software-urilor de birou
  • Excelente abilități de comunicare, verbale și scrise
  • Experiență de lucru într-un mediu similar constituie un plus

Responsabilitățile candidatului

  • Coordonarea activităților administrative ale biroului
  • Mentenanța înregistrărilor și pregătirea rapoartelor
  • Asigurarea funcționării fluide a operațiunilor de zi cu zi ale companiei

Ți-am captat interesul? Vino să te alături echipei noastre! Te invităm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Interlingua este o companie de traduceri cu sediul în Republica Moldova, dedicată furnizării de servicii lingvistice de înaltă calitate pentru clienți din întreaga lume.

Ne angajăm să fim un punte între culturi și limbi, oferind traduceri precise și fiabile pentru nevoile diverse ale clienților noștri.

Oferim o gamă completă de servicii lingvistice, care acoperă o varietate de domenii și limbi. Acestea includ traduceri textuale și de documente, localizare de software și website-uri, interpretariat, transcrieri audio și multe altele.

Suntem specializați în gestionarea proiectelor complexe și în oferirea soluțiilor personalizate pentru fiecare client.

La Interlingua, căutăm colegi care împărtășesc aceeași pasiune pentru limbă și cultură. Ne dorim persoane creative, flexibile și cu o abordare proactivă în abordarea proiectelor de traducere. Experiența în domeniu este binevenită, dar suntem deschiși să lucrăm și cu cei care sunt la început de drum în cariera lor lingvistică.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?