Опубликовано сегодня

Manager de vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

În legătură cu deschiderea unei reprezentanțe la Chișinău, o companie agricolă ucraineană caută un manager de vânzări și servicii clienți care să se alăture echipei sale

Sarcini:

  • Lucrul cu o bază de clienți într-o anumită regiune
  • Desfășurarea convorbirilor telefonice cu reprezentanții companiilor agricole și încheierea de contracte de furnizare (engros mediu și mare)
  • Construirea de relații pe termen lung cu clienții
  • Suport documentar al tranzactiilor, efectuarea SRM

Cerințe:

  • 2 ani de experienta in vanzari in orice domeniu de activitate
  • De preferat experienta in vanzari telefonice
  • Orientat spre rezultate, responsabil, integritate
  • Nu vă fie teamă să explorați un produs nou
  • Este necesară cunoașterea limbii ucrainene

Oferim:

  • Oportunitate de a lucra cu clienți mari
  • Sprijin și instruire specifice domeniului
  • Nivel de salariu competitiv: sistem rate + bonus
  • Program de lucru de la 8.00 la 17.00, luni-vineri - în zilele lucrătoare, sâmbătă duminică - weekend

Detalii la telefon (Viber, WhatsApp) +[показать номер]38 067 536 1313, +373 (60)335 911, e-mail: agrojob.cv@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Агрокомпания

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?