Недавно опубликовано

Asistentă medicală

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Descriere post:

  • Asistentul medical desfasoara activitati la sediul cabinetului și în deplasare la clientii companiei.

Responsabilitati:

  • competent sa utilizeze aparatura din dotare: ecg, audiometru, viziotest, spirometru, tensiometru, etc;
  • recolteaza probe biologice, face inregistrarile si le preda laboratoarelor:
  • completare fise de aptitudine, dosare medicale pentru controlul medical la angajare, periodic, schimbare loc de munca, etc.:
  • desafasoara activitatea in cabinet si la deplasare la sediile clientilor.

Cerințe:

  • studii medii speciale medicale;
  • capabil sa invete rapid si sa se integreze in colectiv;
  • disciplina si onestitate;
  • posibilitate de a efectua deplasari in teritoriu.

Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția conducerii intreprinderii pe adresa: itria.servicii@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Scopul activității Centrul medical „MedFaktor” este predominant preventiv, el evaluează riscurile privind îmbolnăvirile profesionale și oferă angajaților soluții pentru evitarea apariției bolilor profesionale sau a celor legate de profesie.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, Puskin 27/4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?