Опубликовано вчера

Vanzator la Alcomarket (sect. Rîșcani)

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 9 100 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Minim 2 ani de experiență în domeniul vânzărilor
  • Studii Profesionale Tehnice în domeniul vânzărilor sau asemănător
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Cunoștințe bune de utilizare a caselor de marcat și a altor instrumente de vânzare
  • Disponibilitate pentru program full-time

Responsabilitățile candidatului:

  • Asistența și consultanța clienților referitor la produsele disponibile
  • Efectuarea operațiunilor de vânzare cu casa de marcat
  • Organizarea marfii pe rafturi conform instrucțiunilor primite
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă

Oferta companiei:

Oferim un salariu competitiv începând cu suma de 9100 MDL. De asemenea, vă veți alătura unei echipe dinamice și veți avea oportunitatea de a vă dezvolta profesional în cadrul companiei noastre. Oferim toate condițiile necesare pentru un mediu de lucru confortabil și productiv.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să aplicați pentru acest post prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
vinzare

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Acad. Sergiu Radauțeanu, 9
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?