Опубликовано сегодня

Project Manager în domeniul de digital marketing și comunicare

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

O companie specializată în domeniul de digital marketing și comunicare, caută un Project Manager talentat și dedicat pentru a se alătura echipei dinamice a companiei. Poziția este full-time și implică lucrul la biroul agenției din Chișinău, sectorul Centru cu graficul de lucru 09:00 - 18:00, de luni până vineri.

Responsabilități:

  • Identificarea și satisfacerea nevoilor clienților agenției.
  • Menținerea relațiilor active și loiale cu clienții, asigurându-vă că aceștia sunt mulțumiți de serviciile companiei.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de account management pentru a maximiza vânzările și profitul.
  • Coordonarea și supervizarea proiectelor de marketing pentru clienții desemnați.
  • Prezentarea ideilor și strategiilor de marketing clienților.
  • Comunicarea eficientă cu colegii și specialiștii freelance pentru a asigura alinierea strategiilor și obiectivelor.
  • Monitorizarea performanței campaniilor și analizarea datelor pentru identificarea îmbunătățirilor.

Cerinţele postului vacant:

  • Studii universitare.
  • Experiență anterioară într-un rol similar, preferabil în marketing sau jurnalism.
  • Înțelegere de bază a rețelelor sociale și a marketingului digital.
  • Abilități în utilizarea uneltelor digitale și analitice.
  • Excelente abilități de comunicare, negociere și rezolvare a problemelor.
  • Capacitatea de a construi relații puternice cu colegii și clienții.

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat să faci parte din echipa companiei, te rugăm să expediezi  CV-ul tău la adresa de e-mail perselect7@gmail.com

Telefon de contact: [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Etica în muncă Analiza datelor Comunicare Leadership Soluționarea problemelor Analiza datelor Securitatea datelor Managementul proiectelor Abilități interpersonale Adaptabilitate Etica în muncă Lucru în echipa Time Management Abilități interpersonale

Преимущества

Мобильный телефон

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?