Недавно опубликовано

Mester pregatire + vopsire auto (1500-2500 $ )

Основная информация

Зарплата:
от 1 500 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în domeniul detailing-ului și/sau vopsitoriei auto - minim 1 an
  • Dorința de a învăța si dezvoltare profesionala
  • În cazul în care nu există experiență într-o anumită zonă, dorința de a învăța este obligatorie!

Responsabilități principale:

  • Distribuirea sarcinilor între mecanicii de vopsitorie, vopsitori și tehnicienii pentru sudură;
  • Monitorizarea calității lucrărilor în fiecare etapă;
  • Alocarea materialelor consumabile;
  • Recrutarea și formarea echipei;
  • Evaluarea costurilor pentru lucrările efectuate pe autovehicule;
  • Calcularea și acordarea salariilor echipei;
  • Vopsirea și repararea caroseriei la nevoie;
  • Comunicare cu clienții.

Condiții:

  • Loc de muncă confortabil și complet echipat;
  • Salariu și bonusuri plătite în mod stabil și la timp;
  • Furnizarea echipamentului de protecție;
  • Dus și vestiare, dulapuri personale;
  • Mâncarea adusă la birou
  • Luni-Vineri 09:00-18:00 și 2 sâmbete lucrătoare pe lună (09:00-16:00)

Adresa service-ului: str. Calea Basarabiei 44 (serviciul de preluare și aducere a mașinilor este disponibil în oraș la stațiile desemnate și oferă transport înapoi seara)

Dacă simțiți că nu aveți abilitățile necesare, dar doriți să vă dezvoltați în acest domeniu, vă rugăm să sunați la numărul [показать номер]062189136
sau să trimiteți CV-ul la adresa de email job@autoshina.md

Отправить резюме

О компании

Автосервис и Шинный центр CasaAuto предлагает удобный сервис для того чтоб каждый мог без труда купить шины и диски с доставкой в Кишиневе и по всей Молдове! Компания создана в 2011 году. С нами работают опытные в своей отрасли специалисты.

Выбирая покрышки у нас, вы экономите хорошие деньги. Демократичные цены на всю продукцию и качество оказываемых услуг нашими квалифицированными специалистами вызывают к нам доверие, поэтому к нам возвращаются и нас рекомендуют. Наша работа направлена на обеспечение комфорта и безопасности во время езды при любой погоде.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Basarabiei 44
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?