Опубликовано вчера

Vânzător consultant, Florești

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Флорешты

Описание вакансии

Îți dorești un serviciu prestigios și unic? Vrei să fii mândru de locul unde activezi și să te povestești tuturor despre aceasta? Atunci expediază, obligatoriu, Cv-ul, iar noi îl vom analiza și vom lua legătura cu tine. Fiecare candidat va fi analizat și informat despre rezultat!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse
  • Utilizator PC
  • Comunicabilitate, amabilitate
  • Experiența de muncă în calitate de vânzător-consultant va constitui un avantaj

La rândul nostru vă oferim:

  • Angajare oficială, cu pachet social deplin
  • Instruire profesională permanentă
  • Salariu decent și loc confortabil de muncă
  • Lucru interesant în cadrul unui colectiv bun

Toți candidații vor fi instruiți gratuit în cadrul companiei și după susținerea cu succes a examenelor vor deveni parte a echipei!
Formarea profesională și stagierea au loc la Chișinău. Cazarea și pauzele de cafea în timpul formării studiilor sunt oferite din contul companiei.

Dacă ești încrezut în tine și esti gata să evoluezi - devino parte a proiectului Xiaomi Store!

În mod obligatoriu Cv-ul dvs. trebuie sa conțină o poză, iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Telefon: [показать номер]0788 00 724, mail: hr@alo.md
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Отправить резюме

О компании

Facem față tuturor provocărilor și implementăm mereu ceva nou, datorită colegilor noștri energici și profesioniști, care depun tot efortul pentru a răspunde tuturor solicitărilor consumatorului și care întotdeauna sunt gata să învețe lucruri noi. Dovadă sunt clienții mulțumiți și feedback-urile pozitive pe care le primim.

Secretul succesului nostru este instruirea continuă a angajaților, care devin profesioniști în domeniul lor. Echipa este principala valoare cu care ne mândrim, pentru că lucrează în același ritm, îndreptându-se spre un scop comun, contribuind astfel la îmbunătățirea modului de viață al consumatorului din țara noastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Soseaua Muncesti 41
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?