Недавно опубликовано

Profesor de Engleză

Основная информация

Зарплата:
от 2 500 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Hi there pentru profesorii din orice colț al Moldovei care activează până după amiază și au serile libere!

Vă provocăm să încercați experiența de a preda online, pe zoom, 1h15 = un grup sau 2h30 = 2 grupe luni miercuri vineri.

Avem grupe de copilași de la 8 ani dornici (majoritatea) să învețe Engleza Online.

Un grup este format din 3-8 studenți.

Pentru mai multe detalii puteți lăsa un mesaj pe Viber sau Whats App - [показать номер]060608492 Tatiana

О компании

Salutare dragi înflăcărați de a găsi un job ușurel, bine plătit, stress-free, part-time, după amiază,
Smart School e o școală de Engleză online, prietenoasă pentru profesori și studenți!
Căutăm în echipa noastră colegi care ar fi gata să predea Engleza online copilașilor (8- 16 ani) cu pasiune si dedicare! La sigur și salariul este important, dar dacă jobul de profesor care repetă de 10 ori verbul TO BE te sperie, atunci mai bine caută altceva.
Vrem oameni open-minded, deschiși la comunicare și negocieri!
Ideal ar fi să fii din domeniu, student anul 3-4, sau absolvent al unei universitați pedagogice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?