Опубликовано вчера

Продавец

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

Candidatul ideal ar trebui să aibă minim studii gimnaziale sau liceale și să fie capabil să comunice eficient cu clienții. De asemenea, candidatul trebuie să fie capabil să lucreze în ture și să respecte orarul de lucru. Deși nu este necesară experiența anterioară, o atitudine pozitivă și capacitatea de a învăța rapid sunt esențiale.

Responsabilități candidat:

  • Gestionarea eficientă a clienților
  • Prezentarea și vânzarea produselor clienților
  • Mentenanța și organizarea locului de muncă
  • Respectarea tuturor politicii și procedurilor companiei

Oferta companiei:

Compania noastră îți oferă o oportunitate excelentă de a îți construi cariera în domeniul vânzărilor. Salariul oferit este în valoare de 5000 MDL, cu posibilitatea unei creșteri în funcție de performanță. Prin alăturarea echipei noastre, vei avea șansa să dezvolți abilități valoroase în domeniul vânzărilor și serviciilor pentru clienți.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te invităm să trimiți CV-ul tău direct pe platforma delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Tighina 49/3
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?