Опубликовано сегодня

Barista cu experienta

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Panni Bakery este o patiserie artizanală, amplasata în Mun. Chișinău, bulevardul Stefan cel Mare și Sfânt nr. 133. Ne propunem să oferim întotdeauna cea mai bună calitate posibilă oaspeților noștri și un mediu plin de oportunități de dezvoltare profesională colegilor noștri.

Căutăm un barista cu experiență care să se alăture echipei noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar;
  • Seriozitate și dorință de muncă;
  • Bun simț și amabilitate;
  • Cunoasterea limbii române;
  • Atitudine pozitivă;
  • Persoană responsabilă
  • Cunoașterea limbilor engleze și ruse reprezintă un avantaj;
  • Atent la detalii și capabil să lucreze eficient într-un mediu aglomerat;

Responsabilități:

  • Pregătirea și servirea băuturilor calde și reci, cum ar fi cafea, limonada, băuturi de specialitate;
  • Vânzarea produselor de patiserie realizate în laboratorul nostru;
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru

Program de muncă: In ture 2 zile cu 2 libere (07:00 - 19:00)

Salariu se achita la finalul fiecarei saptamani (500 lei/zi)

Pentru mai multe detalii, nu ezitați să ne contactați!

Vă așteptăm în echipa noastră!

О компании

Panni Backery este un nou concept de patiserie din Republica Moldova. Ne-am propus sa fabricăm produse de panificație, patiserie și cofetărie de înaltă calitate, prin care ne dorim să aducem în casele consumatorilor noștri bucuria și emoția unui produs sănătos, calitativ și cu un gust autentic.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Bulevardul Ștefan Cel Mare și Sfânt nr. 133

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?