Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Гагаузия, Кишинёв, Криуляны, Унгены, Чадыр-Лунга

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui recrutor regional pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre din Raioane. Dacă ai experiență în recrutarea de talente (sau dorești să o obții împreună cu NOI) și ești gata să aduci profesioniști talentați în familia noastră, te invităm să aplici!

Responsabilități:
  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru pozițiile deschise;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele pentru a înțelege cerințele și a asigura potrivirea candidaților;
  • Menținerea unui sistem eficient de urmărire și raportare a progresului în procesul de recrutare.
Cerințe:
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Orientat către rezultate;
  • Abilități bune de organizare și prioritizare.
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ;
  • Beneficii adiționale, inclusiv asigurare medicală și facilități recreative.
Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești entuziasmat să contribui la succesul nostru, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa: hr@asociatia.md.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din creșterea noastră continuă!
Ключевые навыки
Time Management Comunicare Învățare continuă Lucru în echipa Etica în muncă

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Ismail nr.81/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?