Опубликовано вчера

Manager de oficiu - Râșcani | Ciocana | Buiucani

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ne place atât de mult lucrul nostru, încât noapte îl visăm.
Săptămâna aceasta HR-ul nostru a visat că avem un nou manager de oficiu pe weekend.
HR-ul spune că managerul:

  • Este orientat spre rezultate
  • Vrea să crească odată cu echipa
  • Găsește abordare la orice client
  • Vrea să lucreze în weekend

În schimb, ea îl va motiva prin:

  • Echipa perfectă
  • Un salariu bun și motivant, nu lucrăm degeaba
  • Biscuiți și cafea

Cine ești tu?
Cu toată seriozitatea, așteptăm de la candidatul nostru:

  • Experiență în lucru cu clienți (dar nu e punct obligatoriu)
  • Perseverență
  • Dragoste pentru tranzacțiile încheiate și clienții fericiți
  • Capacitate de a construi relații calde și durabile cu clienții
  • Concentrare pe rezultate prin orice mijloace posibile!
  • Să-i placă copiii și să aplice abordarea individuală pentru fiecare
  • Responsabilitate, fiind manager de oficiu, va fi necesar să lucrezi cu banii și să ai grijă de filială

Ce oferim:

  • Salariu de la 9 000
  • Cursuri de care nu îți este rușine să le vinzi
  • Un program stabil de lucru: Luni - Vineri 9:30-18:30
  • Birou la Buiucani / Ciocana / Râșcani
  • O echipă interesantă și motivată
  • Petreceri corporative trimestriale

Dacă te recunoști în descriere și ești gata să ne salvezi ca să nu ne pierdem pulsul de la atâta muncă - ia urgent legătura cu noi, pentru a face parte din echipa racheta impact A&C.
Expediază CV-ul: tema email-ului "Office Manager" la cem@impactacademies.com.

Ключевые навыки
Networking Time Management Comunicare

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

О компании

impact Academies&Camps – детская
IT-академия, где мы обучаем программированию детей от 5 до 17 лет.
Наша цель – помочь детям и подросткам стать не просто потребителями технологий, а их создателями, обучить их цифровой грамотности, информационным технологиям и soft-skills.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?