Опубликовано вчера

Content Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești creativ și îți place să găsești informație și să o prelucrezi corect? Atunci vino la noi!
Suntem gata sa-ți oferim un loc de muncă în calitate de Content Manager. Obligațiunile tale de bază vor fi: căutarea informației în Internet și pregătirea materialului găsit pentru plasararea pe site-ul companiei,plasarea fotografiilor.Noi vă oferim condiții bune de muncă și un colectiv tînăr și prietenos.Nu ezita-expediază cv-ul chiar acum!
Cerințe:

  • cunoașterea limbii române și ruse;
  • posibilitatea de a formula corect informația proprie și a altora în diferite moduri;
  • creativitate, vorbire corectă,
  • abilitatate de a găsi repede informație în Internet;
  • disciplinare

Obligațiuni:

  • colectarea informației din internet și plasarea ei pe site-ul companiei

Condiții:

E-mail: hr@alo.md
Telefon: [показать номер]0788 00 724
Chișinău,șos. Muncești, 41 (în apropiere de gara feroviară)

Отправить резюме

О компании

Facem față tuturor provocărilor și implementăm mereu ceva nou, datorită colegilor noștri energici și profesioniști, care depun tot efortul pentru a răspunde tuturor solicitărilor consumatorului și care întotdeauna sunt gata să învețe lucruri noi. Dovadă sunt clienții mulțumiți și feedback-urile pozitive pe care le primim.

Secretul succesului nostru este instruirea continuă a angajaților, care devin profesioniști în domeniul lor. Echipa este principala valoare cu care ne mândrim, pentru că lucrează în același ritm, îndreptându-se spre un scop comun, contribuind astfel la îmbunătățirea modului de viață al consumatorului din țara noastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, șos.Muncești 41
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?