Опубликовано вчера

Coordonator Regional

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Activitatea operationala in regiuni (control si verificari unitatilor din teritoriu);
  • Asigurarea suportului necesar Managerului operational intru atingerea scopurilor puse si a indicatorilor planificati;
  • Coordonarea si urmarirea activitatii statiilor PECO și magazine din teritoriu;
  • Participarea la inventarieri, controale si verificari planificate si inopinate;
  • Lucrul cu documentatia tehnica (autorizatii, licente, certificate etc.) si cu autoritatile statale din domeniul respectiv;
  • Optimizarea activitatii şi fluxul de costuri din cadrul departamentului, etc.;

Principalele cerințele față de candidați:

  • Studii superioare in domeniul economic/comercial/ tehnic/juridic;
  • Experienta anterioara in pozitii similare – constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor romana, rusa, engleza avantaj;
  • Cunostinte bune program Microsoft Office (Word,Excel), Power Point, program contabil 1-C;
  • Permis de conducere auto cat B si experienta de cel putin 2 ani de conducere auto;
  • Postul presupune mobilitatea mai mult de 50% din timpul de munca;
  • Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
  • Bune abilitati de comunicare, dinamism si atitudine proactive.

 Compania oferă:

  • Beneficii

    • Salariu motivant;
    • Un colectiv prietenos;
    • Pachet social complet;
    • Experienta profesională intr-o companie internațională.
    • Permis de conducere categoria B;
    • Tichete de masă;
    • Asigurare medicală facultativă;
    • Screening anual al sănătății în spitalele private;
    • Telefon mobil, laptop;
    • Aplicație sport Fit.

Dacă aveți motivație și dorința de a lucra în echipa companiei noastre, trimiteti CV pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.

***Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Ключевые навыки
Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate Excel Analiza datelor Comunicare Leadership

Преимущества

Бонусы и премии

Рабочая форма

О компании

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, bd. Stefan Cel Mare 73/1
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?