Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
от 17 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Activitatea companiei este import/export, producere, comert angro si cu amanuntul.

Beneficii:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social;
  • Salariu motivant;
  • Oficiul amplasat în Chisinau.

Responsabilități:

  • Evidența, contabilizarea materialelor, OMVSD;
  • Perfectarea și prelucrarea documentelor primare;

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul economic;
  • Medie inalta la studii sau experiență de lucru în domeniu;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office, 1C v7.

Așteptăm să expediați CV-ul la adresa: lidia.contabil@ziglava.md sau sunati pe numarul de telefon [показать номер]068409343.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?