Недавно опубликовано

Mecanici auto pentru utilaje grele in Germania

Основная информация

Зарплата:
от 2 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Cerințe:

cunoasterea limbii Engleza la un nivel A2

buletin sau pasaport European

Condiții de muncă:

Se ofera contract pe o perioada cat mai lunga chiar si nelimitata.
Cazarea este suportata direct de catre angajator.
Salariul ajunge intre [показать номер]2600-2900 Net.
Se lucreaza in schimburi.
Contract cu 40 de ore pe saptamana.

Responsabilități:

Lucrari generale de intretinere
Inspecție de sine stătătoare
Efectuarea de reparatii etc..

Formare ca mecanic auto sau experiență profesională
Capabil să lucreze în echipă, rezistent fizic
Întreținerea, și repararea vehiculelor comerciale independente de producător și a suprastructurilor acestora, inclusiv lucrări de sudare și îndreptare
Nediagnosticarea cu echipamente moderne de diagnosticare pe diverse sisteme mecanice, electrice, hidraulice și pneumatice
Asamblarea pieselor autovehiculelor si activitati obisnuite in atelier
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?