Опубликовано вчера

Maestru receptionist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dealerul oficial Toyota in Moldova - compania „CONTINENT” anunțăm concurs pentru ocuparea postului vacant in legătură cu extinderea companiei

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice sau medii tehnice;
  • Experiență de muncă în acest domeniu de cel puțin 2 ani;
  • Cunoștințe în domeniul construcției și funcționării automobilelor;
  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft World, Microsoft Excel, Windows, 1C);
  • Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • Fluență în limbile română și rusă (cunoașterea limbii engleze ar fi binevenită);
  • Abilități de gîndire analitică, capacitatea de a îndeplini în mod calitativ atribuțiile de serviciu.

Responsabilitățile postului:

  • Asigurarea deservirii eficiente a Clienților cu respectarea standardelor de calitate;
  • Consultarea Clienților cu privire la problemele legate de serviciile furnizate;
  • Executarea la timp a documentelor;
  • Comunicarea permanentă cu clienții;
  • Supravegherea procesului de executare a lucrărilor;
  • Calcularea costului total al serviciilor prestate și urmărirea achitării de către clienți a sumelor stabilite.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;
  • Pachet social integral;
  • Salariu motivant și plătit la timp;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită si un brand international;
  • Instruire corporativa;
  • Oportunități de crestere in carieră.

E-mail: hr@continent.toyota.md

Отправить резюме

О компании

Toyota Centru Chișinău „Continent” și-a început activitatea în Republica Moldova în anul 1995. Compania este dealer oficial „Toyota” în țara noastră oferind un spectru complet de servicii de calitate privind vînzarea și întreținerea tehnică a automobilelor, cum ar fi leasing sau credit auto, asistența tehnică în garanție și post-garanție, schimb de automobile prin programul Trade-In, etc. Pe parcursul anilor am reușit să construim o companie stabilă ce se dezvoltă dinamic și ocupă un loc important pe piața autohtonă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Arborilor 17/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?