Опубликовано вчера

Specialist imobiliar in oficiu

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Compania de construcții este în căutare Specialistului în imobiliare
Te provocăm să câștigi atât cât dorești tu!

Atribuțiile tale sunt:

  • Promovarea imaginii companiei pentru potențialii clienți;
  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Raportarea activității.

Candidatul ideal:

  • Experiență în vânzări în domeniul imobilului;
  • Bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă
  • Dornic de creștere profesională și venit financiar bun;
  • Persoană responsabilă, orientată spre rezultat;

Noi oferim:

  • Oficiu confortabil în inima orașului
  • Angajare oficiala
  • Graficul de lucru 09:00 -18:00

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,Agent Imobiliar,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Contacte: [показать номер]069923333

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?