Недавно опубликовано

Barista

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Вадул-луй-Водэ, Кишинёв, Крикова, Криуляны, Ставчены , Чореску

Описание вакансии

responsabilitățile tale:

  • Vei prepara bauturi pe baza de cafea si produse complementare
  • Vei consulta clientii in procesul de achizitie a produselor
  • Vei folosi casa de marcat in procesul de vanzare
  • Vei mentine curatenia la locul de munca

cerințe:

  • studii medii sau medii profesionale;
  • experiență în domeniu constituie un avantaj;
  • persoană responsabilă, organizată, căreia îi place să lucreze în echipă;
  • program de lucru: în ture.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus,  contactează-ne la [показать номер]060300433 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Преимущества

Бонусы и премии

Tренинги

Рабочая форма

Дополнительные выходные

О компании

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?