Недавно опубликовано

Manager de vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 250 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)

Описание вакансии

Recrutăm Manager de Vânzări pentru Servicii de Dezvoltare Web, Design și SMM, inclusiv Vânzări de Abonamente pentru Servicii SaaS de Rezervare a Programărilor B2B

Căutăm un profesionist dinamic și încrezător pentru a ocupa poziția de Manager de Vânzări în cadrul companiei noastre inovatoare. Ca Manager de Vânzări, vei fi responsabil de promovarea și vânzarea serviciilor noastre de dezvoltare web, design și marketing pe rețelele de socializare (SMM). Pe lângă aceasta, vei avea oportunitatea de a vinde abonamente la serviciul nostru SaaS de rezervare a programărilor pentru clienții B2B.

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a prezenta și promova serviciile noastre de dezvoltare web, design și SMM.
  • Dezvoltarea strategiilor de vânzare și atingerea obiectivelor lunare de vânzări.
  • Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții, asigurându-ne că sunt satisfăcuți de serviciile noastre.
  • Monitorizarea tendințelor pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor.
  • Prezentarea demo-urilor și ofertelor personalizate clienților.
  • Gestionarea și urmărirea cu atenție a ciclului complet de vânzare.
  • Colaborarea strânsă cu departamentul de marketing pentru a dezvolta materiale de prezentare și campanii de promovare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări de servicii de dezvoltare web, design sau marketing online.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Cunoștințe solide despre serviciile de dezvoltare web și marketing pe rețelele de socializare.
  • Experiență în vânzarea serviciilor SaaS reprezintă un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra cu termene-limită strânse și de a gestiona cu succes multiple proiecte de vânzare.
  • Orientare către rezultate și dorința de a atinge și depăși obiectivele de vânzări.

Ofertă:

  • Oportunitatea de a te alătura unei companii inovatoare și de a-ți dezvolta cariera în domeniul vânzărilor.
  • Suntem rezidenți ai Parkului IT
  • Poți munci de acasă cu IP telefonie și CRM comod
  • Cursuri pentru a te dezvolta profesional din contul companiei
  • Pachet salarial competitiv, format din salariu de bază și bonusuri atractive în funcție de performanțe.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos, în care creativitatea și ideile tale sunt apreciate.
  • Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta continuu într-un domeniu în plină expansiune.

Dacă ești o persoană ambițioasă, pasionată de vânzări și interesată de industria web development-ului și a serviciilor SaaS, te încurajăm să aplici la această poziție. Trimite-ne CV-ul tău actualizat pe daniel.revenco@veven.io. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem oameni talentați precum tine!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?