Недавно опубликовано

Hamal

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Migviccom, un nume cunoscut în industria transportului și distribuției mărfurilor din Chișinău, caută un nou membru în echipa noastră dinamică și energică.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență minimă sau nici un fel de experiență în poziții similare ( < 2>
  • Studii minimale de nivel gimnazial sau liceal;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termene limită;
  • Disponibilitatea de a presta muncă cu efort fizic;
  • Disponibilitate pentru un program full-time;
  • Capacitatea de a se adapta și de a învăța rapid.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de încărcare și descărcare a mărfurilor;
  • Manipularea corespunzătoare și cu grijă a mărfurilor;
  • Respectarea normelor interne de siguranță și securitate;
  • Întreținerea echipamentelor de lucru;
  • Răspunderea cu promptitudine la instrucțiunile date.

Doritorii sunt invitați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Depozit angro de produse alimentare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani 21/4
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?