Опубликовано сегодня

Șef Secție Producere

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Diolsem este în căutarea unui coleg - Șef Secție Producere, dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea și coordonarea echipelor de producție, precum și în implementarea și îmbunătățirea proceselor de producție.

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților de producție zilnică
  • Monitorizarea și optimizarea proceselor de producție pentru a asigura eficiența maximă
  • Gestionarea echipei de producție, inclusiv recrutarea, formarea și evaluarea performanțelor angajaților
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura livrarea la timp a produselor
  • Raportarea periodică a activităților și rezultatelor de producție către management

Cerințe:

  • Experiență într-un rol similar
  • Abilități de leadership și comunicare
  • Cunoștințe despre procesele și echipamentele de producție
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitatea de a lucra cu un flux mare de informație și cu sarcini multiple;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel) și 1C.

Ce beneficii îți oferim?

  • Pachet salarial motivant;
  • Transport de serviciu;
  • Reduceri la produsele Diolsem și Brad acasă;
  • Mediu de lucru plăcut cu o echipă în continuă creștere;
  • Instruiri din contul companiei.

Expediați CV-ul  la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com

Telefon de contact: (+373) [показать номер]78833116.

Vor fi contactați doar candidații selectați.

Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Гидигич, com. Grătiești, M14 km. 260,96
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?