Опубликовано вчера

Content Maker pentru Social Media (Instagram & TikTok)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem în căutare de Content Maker pentru Social Media (Instagram & TikTok) pentru o companie care oferă servicii în domeniul de web-hosting şi telecomunicaţii.

Cerinţe:

  • Experiență dovedită în crearea de conținut pentru Instagram și TikTok.
  • Abilități excelente de editare video și cunoștințe în utilizarea software-urilor de editare
  • Creativitate și abilitatea de a genera idei noi și inovatoare pentru conținut.
  • Cunoștințe solide despre tendințele și algoritmii platformelor de social media.
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Atenție la detalii și abilități de organizare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte
    simultan.
  • Cunoașterea limbii engleze este un avantaj.
  • Minim 2 ani de experiență în crearea de conținut pentru social media.

Responsabilităţi:

  • Crearea și editarea de video-uri și story-uri pentru Instagram și TikTok.
  • Dezvoltarea conceptelor de conținut care să reflecte brandul și serviciile companiei.
  • Monitorizarea și analizarea tendințelor din social media pentru a crea conținut
    relevant și inovativ.
  • Planificarea și programarea postărilor pentru a asigura o prezență constantă și activă
    pe platformele de social media.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a alinia conținutul cu strategiile de
    marketing ale companiei.
  • Gestionarea și optimizarea campaniilor de social media pentru a maximiza impactul și
    reach-ul.
  • Interacționarea cu urmăritorii și răspunderea la comentarii și mesaje pentru a menține
    un engagement activ

Condiţii de muncă:

  • Program de luni până vineri orele 9:00-18:00;
  • Salariu de 15000 lei net;
  • Colaborare și dezvoltare împreună cu o echipă tânără și prietenoasă.

Expediaţi CV-ul și portofoliul la adresa de e-mail: perselect7@gmail.com

Telefon de contact [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Publisher Creativitate Productivitate și organizare Comunicare tehnică și non tehnică Crearea campaniilor de publicitate Adaptabilitate Abilitatea de a învăța rapid Atenție la detalii și simț estetic Analiza datelor Cele 4 P-uri ale Marketingului Social media / comunicare digitală

Преимущества

Зона отдыха

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?