Опубликовано вчера

Specialist în domeniul IT (tehnician)

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Învățămînt secundar/superior/incomplet în IT;
  • Competențe informatice – abilitatea de a utiliza MS WINDOWS;
  • Experiență în lucru și instalarea a echipamentelor de rețea;
  • Permis de categoria B .

Descrierea postului vacant: Consilierea clienților cu privire la funcționarea produselor și echipamentelor software/hardware; Instalare, conectare, configurare software/hardware;

Testarea echipamentelor noi; Deservirea acestora;

Condiții de muncă:Compania oferă:

  • 8 ore pe zi, 5 zile pe săptămînă;
  • Salariul motivant;
  • Bonusuri în funcție de complexitatea sarcinilor;
  • Pachet social.

Te așteptăm în echipa noastră!

Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adresa de e-mail: wecansysSRL@gmail.com Sau să apelezi la numărul de telefon: +[показать номер]37379933391

Отправить резюме

О компании

Compania WECANSYS SRL este o companie care prestează Servicii de găzduire WPS și Instalează Sistemul VIDEO , ALARM , INCENDIU și SKUD . Pe piață această companie a apărut pe data de 02.08.2018 și este în continuă dezvoltare pînă în ziua de azi .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Columna 174
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?