Недавно опубликовано

Contabil/(ă) Șef/(ă)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Gestionarea echipei din subordine (3 contabili);
  • Ținerea evidenței contabile și fiscale;
  • Evidența operațiunilor economice ale companiei în următoarele domenii: servicii, vînzări cu amănuntul, activitatea de producere;
  • Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă contabile, fiscale și statistice;

Cerinţe obligatorii faţă de candidat:

  • Studii superioare economice;
  • Experiență de muncă minim 2 ani în functia de contabil-sef;
  • Experiență în contabilitatea unei companii de producție - constituie un avanataj;
  • Cunoașterea legislației în domeniul contabilității;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • Abilități excelente de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1:C);
  • Responsabilitate și atenție la detalii;
  • Spirit analitic şi capacitate de organizare și gestionare a unei echipe;
  • Onestitate, corectitudine.

Condiții de muncă:

  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru 5 zile/saptamina (9:00 – 18:00);
  • Salariu negociabil în urma interviului;
  • Locul de muncă este situat, în centru orașului Chișinău, pe adresa Grigore Vieru 19;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; [показать номер]069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

Отправить резюме

О компании

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grigore Vieru 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?