Опубликовано вчера

Менеджер по продажам от 10000 лей

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere scurtă a poziției vacante

Averprint, o companie de top în domeniul serviciilor de printare, caută un Менеджер по продажам pentru biroul nostru din Chișinău. Postul presupune muncă full-time și este perfect adecvat pentru studenți și tineri profesioniști cu mai puțin de 2 ani de experiență.

Cerințele față de candidat

Cautăm un profesionist tehnic, cu abilități bune de comunicare și negociere. Candidatul ideal ar trebui să aibă cunoștințe solide despre produsele specifice industriei de printare și să fie capabil să interacționeze eficient cu clienții pentru a înțelege nevoile lor și a le găsi soluția potrivită. Experiența de lucru în vânzări este un plus, dar nu este obligatorie.

Responsabilitățile candidatului
  • Să vândă produse promotionale cu imprimare către clienți în funcție de nevoile lor specifice
  • Să dezvolte și să mențină relații bune cu clienții existenți și potențiali
  • Să monitorizeze piața și să identifice posibile oportunități de afaceri
Oferta companiei

Oferim un pachet salarial competitiv de 10000 MDL. De asemenea, la Averprint, veți avea oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, unde vă veți putea dezvolta abilitățile și avansa în carieră.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți interesat de a face parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Învățare continuă Excel CRM Comunicare Umor Lucru în echipa

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Бонусы и премии

Путешествия

О компании

Suntem o agenție de publicitate care oferă o gamă completă de servicii pentru produse publicitare și suveniruri, începând cu selecția tematică a suvenirurilor publicitare, crearea identității vizuale corporative, furnizarea suvenirurilor din cataloage Europene, aplicarea logo-urilor pe elemente și terminând cu livrarea la biroul dvs. Suvenirul cu logoul companiei dvs. este întotdeauna cea mai plăcută și durabilă reclamă!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Gradina Botanica,9
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?