Опубликовано вчера

Specialist în Marketing

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышканы

Описание вакансии

Compania noastră internațională, cu o prezență de peste 15 ani în Moldova, este în căutarea unui Specialist în Marketing cu experiență, pasionat de organizarea de evenimente și strategii promoționale. Dacă ai o viziune creativă și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te așteptăm în echipa noastră!

Jobul este pentru tine dacă:

  • Ai minim 5 ani de experiență ca Specialist în Marketing.
  • Deții o diplomă în marketing și vorbești fluent română.
  • Ai experiență în gestionarea campaniilor de marketing: organizare, coordonare și analiză a rezultatelor.
  • Cunoști foarte bine segmentul Social Media și te pasionează designul grafic și machetarea.
  • Îți plac evenimentele, prezentările de produse și expozițiile.
  • Ai experiență în interacțiunea cu publicul și nu ai emoții în fața camerelor video.
  • Ești interesat de dezvoltare profesională și personală.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Planificarea și implementarea bugetelor de marketing și dezvoltarea de idei pentru campanii inovatoare.
  • Coordonarea și susținerea activităților de marketing prin optimizarea conținutului publicitar.
  • Comunicarea cu furnizorii și partenerii pentru a organiza evenimente și campanii promoționale.
  • Analizarea rezultatelor campaniilor de marketing și optimizarea acestora pentru a crește ratele de conversie și traficul de pe site-uri.
  • Gestionarea site-urilor companiei și conturilor de social media, creând o imagine consistentă și atractivă a mărcii.
  • Lucrul îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a dezvolta campanii promoționale eficiente.
  • Reprezentarea companiei în relațiile cu mass-media și asigurarea că imaginea dorită este menținută.
  • Participarea la evenimente organizate (lansări, seminare, prezentări) și raportarea progresului activităților de marketing.

Ce oferă compania pentru angajatul său:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie cu o filosofie sustenabilă, care te tratează ca pe un membru al unei familii cu tradiții.
  • Instruire și suport pentru a te dezvolta profesional și a deveni un specialist și mai bun.
  • Un pachet salarial atractiv și alte beneficii, pe care le vom discuta la interviu.
  • Posibilitatea de a contribui la succesul companiei și de a face istorie împreună în țara natală!

Program de lucru:

  • Luni – Vineri, de la 8:30 - 17:30.
  • Pauză de masă între 12:00 - 13:00.
  • Sâmbătă și Duminică – dedicate exclusiv familiei!

Cum să Aplici:

Trimite CV-ul și scrisoarea de intenție la job.consultinglab@gmail.com și alătură-te echipei noastre!

Ключевые навыки
Motivație Word Abilitatea de a învăța rapid Editare imagini Creativitate Infografie Interactive media design Ad design Abilități de ascultare Illustrator Adaptabilitate Analiza datelor Cele 4 P-uri ale Marketingului Crearea campaniilor de publicitate Email marketing

Преимущества

Мобильный телефон

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Мы являемся инноваторами в области онлайн-услуг по управлению человеческими ресурсами в Республике Молдова, предоставляя вам доступ к полным и эффективным решениям для управления человеческими ресурсами всего в один клик. Мы легко адаптировались к новым условиям и принесли значительные преимущества для компаний в Молдове.

С нами вы можете получить доступ к широкому спектру основных HR-услуг.

Все это доступно онлайн всего в один клик! Свяжитесь с нами сегодня и узнайте, как мы можем превратить ваши операции по управлению человеческими ресурсами в эффективный и современный процесс!

Посетите наш сайт по адресу https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: В поиске идеального кандидата!

Желаю видеть активного человека, настоящего профессионала, который превосходит все ожидания.

Идеальный кандидат предоставляет безупречное резюме и готовится к интервью, проявляя внимание к деталям.

Ожидаю от кандидата умения быстро найти наш адрес на Google Maps, открытости в коммуникации, если он не может прийти на интервью, и четкой мотивации присоединиться к нашей команде. Он знает детали о компании, в которой подает заявку, приходит на интервью с заметками и осознает свою ценность на рынке труда.

Желаю видеть кандидата, который осознает свои умения, открыто принимает конструктивный фидбек и ценит каждую возможность для обучения.

Понимает, что предоставленное время драгоценно и ценит каждое взаимодействие.

Хочу видеть подлинное фото, без искусственных прикрас или искажений, отражающее реальность.

Кандидат с культурой, образованием и интеллектом, готовый внести значительный вклад в нашу команду.

Мы не в отчаянии, мы готовы к переменам!

HR, какого кандидата ты видишь в своей успешной команде?

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр, str. Pușkin

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?