Опубликовано вчера

Manager în vînzări

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante

Compania Decoland SRL, importator și distribuitor a Lemnului Plastifiat și Lemn Termotratat  este în căutarea unui coleg în funcția de manager vînzări și confecționarea teraselor publice cît și private.
Responsabilități principale:

  • Îndeplinirea planurilor de vînzari;
  • Organizarea echipelor de montaj;
  • Identificarea necesităților clienților;
  • Prezentarea produselor/serviciilor, consultarea privind caracteristicile produselor, disponibilitatea liniilor de sortiment;
  • Crearea ofertelor relevante pentru clienți;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
  • Întocmirea rapoartelor zilnice/săptămînale/lunare privind rezultatele înregistrate.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul vînzări retail;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea tehnicilor de vînzare;
  • Abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • Calități personale: Sociabilitate, creativitate, punctualitate, flexibilitate, spirit de inițiativă, spirit de echipă.

Condiții de muncă:

  • Pachet social deplin;
  • Un post de munca cu salariu competitiv, constituit din salariu de bază+procente de vînzări;
  • Grafic de lucru Luni-Vineri 08:00-18:00;
  • Locul de muncă este situat, în Chișinău, str.Grenoble 149B;
  • Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea Manager î vînzări la adresa electronică:  y.rotaru@decoland.md;

Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon: [показать номер]069577510

Отправить резюме

О компании

Compania Decoland SRL are mai mult de 10 ani experiență in domeniul vânzărilor și prestări de servicii de montaj a lemnului plastifiat și lemnului termotratat.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grenoble 149B
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?