Недавно опубликовано

Croitorese pentru producerea uniformelor, Buiucani, Alba-iulia

Основная информация

Зарплата:
от 7 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cautam croitorese pentru producerea uniformelor.
Adresa: Chisinau, Str. Alba-iulia 91

  • Orele de lucru: 8-30 - 17-00
  • Platim pentru formarea. Avem si plata fixa pentru perioada de adaptare.
  • Angajare oficiala. Pachet social complet. Salariu decent.

La lucru puteti ajunge cu: Troleibuze - 13/16 // Autobuzul - 23

Despre noi:

Compania Soling SA - lucram de la 1995 an. Sait - www.soling.md
Avem 3 magazine in oras.
Coasem haine in cantitati mari atat pentru magazinele noastre cat si pentru clientii angro.

Cerințe:
Cunoștințe și capacitatea de a folosi mașini de cusut industriale. Produsele trebuie cusute  de la început până la sfârșit.

Cu toate intrebari sunati [показать номер]079 03 46 18

Отправить резюме

О компании

Кто мы ?

Сеть магазинов по продаже одежды и обуви.

Наш сайт www.soling.md
У нас 4 магазина в Кишиневе и 1 в Бельцах.
Своё производство одежды.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Petricani 25
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?