Недавно опубликовано

Operator de vânzări limba italiana/ operatore in italiano

Основная информация

Зарплата:
от 720 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта

Описание вакансии

RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
  • Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
  • Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:

  • Cunoaşterea excelentă a limbii italiene (scris și vorbit);
  • Abilități de negociere și promovare a produsului;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

Salariu fix (ora) +bonus garantat.

ОПЛАТА 2 РАЗА В МЕСЯЦ!!
PLATA DE 2 ORI PE LUNA!!

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: jacobrds36@gmail.com, cu specificarea poziției dorite.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.
Dacă apar ceva întrebări, nu ezitați să ne contactați la numarul:[показать номер]076842110

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?