Недавно опубликовано

Avem nevoie de Sef depozit

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Dorinta si capacitate de a invata repede,
  • Abilități de comunicare, punctual, responsabil
  • Persoană energică și activă
  • Onest, responsabil, disciplinat, rezistenta de stres;

Principalele sarcini de muncă:

  • Intretinerea bunurilor materiale a companiei in stoc conform cerintelor
  • Evidenta operatiunilor de receptionare, pastrare si eliberare a marfurilor,
  • Participare la procesul de verificarea stockului si a facturilor
  • Participa la inventariere

Se oferă:

  • Angajare oficială (pachetul social întreg)
  • Lucru într-o echipă prietenoasă şi în continuă dezvoltare
  • Salariul atractiv şi la timp
  • Program de lucru de 8.30 pina la 17.30, simbata 9.00 pina la 13.00 , duminica zi de odihna.
Отправить резюме

О компании

PAL laminat, PFL, MDF, OSB-3, OSB, blaturi. Accesorii

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Meșterul Manole, 9
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?