Недавно опубликовано

Developer web

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

  • Experiență de lucru necesară: 1-3 ani
  • Full time, muncă la distanță

Cre10fi este o companie franceză fondată în 2012 care oferă produse financiare de la 6 bănci partenere (BNP PARIBAS, Société générale etc.). Compania dispune de o rețea de peste 50 de agenți pe întreg teritoriul Franței.

Căutăm un developer web pentru un post permanent, cu normă întreagă, cu un salariu lunar fix, la distanta.

Ce oferim:

  • Lucru de la distanță, de acasă, timp de 40 de ore pe săptămână;
  • Sarcini interesante și variate;
  • Oportunitatea de a-și dovedi valoarea și de a-și crește nivelul de expertiză;
  • Formare continuă și dezvoltare profesională.

Sarcinile vor include:

  • Asistarea la dezvoltarea și susținerea software-ului (CRM) bazat pe platforma YII;
  • Suport API cu băncile partenere;
  • Punerea în aplicare a tehnologiei de punctare a lead-urilor;
  • Dezvoltarea și întreținerea site-urilor de internet (WordPress).

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel pre-intermediar sau la un nivel superior;
  • Cunoștințe de Yii, Wordpress, HTML, JQuery, Ajax, REST API, CSS, MySql;
  • Cunoașterea frameworkurilor este binevenită;
  • Experiența în dezvoltarea de aplicații mobile este de dorita.
Отправить резюме

О компании

Cre10fi - французская компания, основанная в 2012, предлагающая финансовые продукты 6 банков-партнёров в сфере кредитования (BNP PARIBAS, Société générale и др.). Компания имеет сеть из более чем 50 агентов на территории Франции.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Париж, 5 Av. Jean Alfonséa 33270 Floirac FRANCE
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?